Home » Rok szkolny 2011/2012 » Klasy w roku szkolnym 2011/2012

Dostęp do platform

BIP

Polityka cookies

Strona używa ciasteczek (cookies), możesz zapoznać się z Polityką cookies.

Zoom in Regular Zoom out

Klasy w roku szkolnym 2011/2012


Kla­sa 1

  1. Julia Cibor­ska
  2. Kor­ne­lia Figiel
  3. Wik­to­ria Mały­ska
  4. Klau­diusz Ida­siak
  5. Hubert Szcze­pań­ski
  6. Szy­mon Gabas
  7. Kon­rad Malik
  8. Piotr Mro­żek
  9. Mate­usz Krzy­ża­now­ski
  10. Maciej Sowa
  11. Miko­łaj Soj­ka
  12. Paweł Mora
  13. Maciej Żurek


Kla­sa 2

  1. Łukow­ska Urszu­la
  2. Cichosz Wik­to­ria
  3. Dąbik Kon­rad
  4. Hadryś Filip
  5. Jopek Rok­sa­na
  6. Kos Kac­per
  7. Poda­wacz Szy­mon
  8. Skład­ni­kie­wicz Daniel
  9. Soj­ka Oli­wia
  10. Rzep­ka Ame­lia
  11. Zie­liń­ska Domi­ni­ka


Kla­sa 3

  1. Czer­wiń­ski Klau­diusz
  2. Dęb­ski Woj­ciech
  3. Gabas Mar­ta
  4. Grą­do­wy Kon­rad
  5. Malik Woj­ciech
  6. Puchal­ski Maciej
  7. Rzeź­nik Adam
  8. Sztuc­ki Jakub
  9. Trze­ciak Wik­to­ria
  10. Zawier­ta Mag­da­le­na
  11. Zawier­ta Patry­cja
  12. Żurek Kamil


Kla­sa 4

  1. Grusz­ka Mar­ta
  2. Kor­das Jakub
  3. Olszo­wiak Julia
  4. Piluch Tomasz
  5. Porasz­ka Bar­tosz
  6. Rzep­ka Karo­li­na
  7. Smo­ra­wa Nata­lia
  8. Strzel­czyk Alek­san­dra
  9. Wal­czak Szy­mon


Kla­sa 5

  1. Bystrek Nata­lia
  2. Kos Domi­nik
  3. Kowa­liń­ska Mar­ta
  4. Mizga­ła Gra­ży­na
  5. Sta­roń San­dra
  6. Trze­ciak Seba­stian
  7. Żurek Bar­tosz


Kla­sa 6

  1. Gar­cza­rek Klau­dia
  2. Kania Bła­żej
  3. Kruk Mar­ta
  4. Sikor­ski Jakub
  5. Soj­ka Kin­ga
  6. Staw­ska Nata­lia
  7. Woj­na­row­ski Mate­usz


Oddział Przed­szkol­ny — gru­pa 5–6 lat­ków

  1. Mar­cin Skład­ni­kie­wicz
  2. Tomasz Kos
  3. Alan Fro­nia
  4. Patryk Olszo­wiak
  5. Mar­ty­na Kik
  6. Nata­lia Sowa
  7. Kamil Malik
  8. Maciej Bublik
  9. Filip Dęb­ski
  10. Karo­li­na Kał­muk
  11. Filip Domań­ski
  12. Jakub Poda­wacz
  13. Mał­go­rza­ta Dąbik
  14. Kata­rzy­na Koniecz­na


Oddział Przed­szkol­ny – gru­pa 4 lat­ków

  1. Woj­ciech Kos
  2. Dęb­ski Michał
  3. Maria Puchal­ska
  4. Adam Paku­ła
  5. Kry­stian Kik
  6. Woj­ciech Sku­pień
  7. Mar­cel Gie­ry
  8. Oli­wier Kukliń­ski
  9. Zuzan­na Figiel
  10. Pau­li­na Strze­lec­ka
  11. Wik­tor Zając
  12. Wik­to­ria Karsz­nia